Nie ufasz usługom w inernecie? Masz prawo się obawiać, gdyż brakuje Ci bezpośredniego kontaktu z usługodawcą. Rozwiązanie jest proste - zamów swoją pracę na krążku CD lub po prostu wydrukowaną i dostarczoną na adres domowy. Wypełnij formularz poniżej dla takiego zamówienia. Praca w kopercie ochronnej (miękkiej) przyjdzie na Twój adres listem poleconym priorytetowym i płatnym przy odbiorze. Trzeba jednak liczyć się z faktem, iż termin realizacji tego zlecenia jest dłuższy o czas dostarczenia priorytetu przez Pocztę Polską. Pamiętaj, że przesyłka pracy na Twój e-mail jest zawsze najprostszą i najwygodniejszą formą. Ponieważ płacisz na konto po jej otrzymaniu więc nie ryzykujesz. Polecamy Ci tą formę, gdyż przesyłka pocztowa to dodatkowa niepotrzebna opłata dla Ciebie i dla nas. Dlatego jeśli chcesz otrzymać pracę po prostu na swój e-mail - wypełnij zwykły >formularz< .

Płytki, na które  przegrywamy prace są najwyższej jakości  czołowych firm: TDK i Maxell. Natomiast wydruk pracy powstaje na HP - LaserJet 5000GN z użyciem papieru o maksimum w  skali białości ***** - czyli 5 gwiazd.

     

 
 

imię:

 

 

nazwisko:
Twój e-mail
ulica:
kod:
miejscowość:
telefon:
zamawiam: pracę wydrukowaną płytę CD
Zależy mi na czasie wykonania:
na dziś
24 godziny
2 dni
3 dni

Ile stron w przybliżeniu powinna zawierać ? - wybierz:

Twoje uwagi względem pracy, wymogi i wskazówki od prowadzącego
(dowolna ilość znaków do wpisania - tekst się przewija):

Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych, zawartych w powyższym formularzu, na potrzeby pomocy naukowej dla mnie.
Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 199 poz. 883.


Wpisz powyższy kod:

All right reserved © 2004 ekonometria.com
Partnerzy: Ekonometria